Teslimat ve İade-Değişim Şartları

Nerelere Sevkiyat Yapıyoruz?

Loyal Çelik Takı dan Türkiye’nin her noktasına ürün gönderimi yapabilmektedir.


İade ve değişim şartları ?

Ürün iadesi kabul edilemez. Ancak tesmilat süresinde ürün size ulaşmamış ve bu aksama Anlaşmalı Olduğumuz kargodan dolayı değil loyalceliktaki.com dan dolayı ise iade talep edebilirsiniz.Zarar görmüş ürünlerin değişiminde kargo bedeli loyalceliktaki.com a aittir.

Beğenmediğiniz bir ürünü değiştirmeniz durumunda ise kargo ücreti müşteriye aittir.


 

Siparişlerin Sevkiyatı ve Ücret Bilgileri

Sipariş onayını sepete ekle butonunu tıkladıktan sonra, satın al butonunu tıklayıp sipariş formunu eksiksiz doldurarak (özellikle adres bilgilerini) siparişi gönderi tıklamakla birlikte, ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo Şirketine verilir. Ürününüz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 5 (Beş) iş günüdür.

Sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu tutulamaz.

Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri için e-mail yoluyla veya sitenin iletişim bölümünden ulaşılması halinde, şirket yetkilileri konu ile hemen ilgilenip, gerekli çözümü sağlayacaktır.

Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini tam ve eksiksiz doldurmanız, teslimat yapılacak adreste bulunmanız önemle rica olunur.

 

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paket durumunda site iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek kargonun değişimini sağlayabilirsiniz.


Kapıda Ödeme

İnternet alışverişlerinde ki en güvenli ve en rahat ödeme seçeneğini tercih ediyoruz. Kapıda Ödeme denilen bu sistemle ürününüzü teslim aldıktan kapıda ödüyor. Ve satın alma sürecini tamamlamış oluyorsunuz.

 

Kargo Ücreti

Kargo ücretleri alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile Türkiye`nin her tarafına gönderilecektir. Beğenmediğiniz bir ürünü değiştirmeniz durumunda ise kargo ücreti müşteriye aittir.SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.